strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:LN: Polacy rozpoczynają walkę o awans do finałowego turnieju
2018-06-21 16:16:03 | RMF FM | Wiadomości

Przed polskimi siatkarzami ostatni turniej fazy interkontynentalnej Ligi Narodów. Od piątku do niedzieli w Melbourne zajmujący piąte miejsce w tabeli i walczący o awans do Final Six biało-czerwoni zmierzą się z Argentyńczykami, Brazylijczykami i gospodarzami.

: Kandydat SLD na prezydenta Warszawy Andrzej Celiński gościem Popołudniowej rozmowy
2018-06-21 15:50:09 | RMF FM | Wiadomości

Gościem Popołudniowej rozmowy w RMF FM będzie Andrzej Celiński. Polityk został ogłoszony dziś kandydatem Sojuszu Lewicy Demokratycznej na prezydenta Warszawy. "To jest najtrudniejsza decyzja w moim życiu z powodów osobistych. Udało mi się w ostatnich dwóch latach, mimo tego wszystkiego, co się wokół nas dzieje w Polsce, uzyskać jakiś dystans do codziennej polityki" - tłumaczył dziś na konferencji prasowej. Co nakłoniło go do powrotu i stanięcia w szranki z Patrykiem Jakim, Janem Śpiewakiem i Rafałem Trzaskowskim? Jaki jest jego plan na...

Ciąg dalszy patowej sytuacji w szpitalu w Pszczynie. NFZ odrzucił wszystkie oferty
2018-06-21 15:42:17 | RMF FM | Wiadomości

Śląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia odrzucił obie oferty złożone w konkursie na świadczenie usług medycznych w szpitalu w Pszczynie (Śląskie). Pacjenci mogą korzystać z usług okolicznych placówek, uruchomiono dla nich całodobową infolinię.

Sędzia zmusiła protokolantkę do sfałszowania protokołu. Jest zawieszona
2018-06-21 15:41:53 | RMF FM | Wiadomości

O poświadczenie nieprawdy w protokole rozprawy karnej oraz nakłonienie do tego protokolantki sądowej oskarżyła Prokuratura Krajowa sędzię Annę C. z Sądu Rejonowego w Chełmie (Lubelskie). Sędzia jest odsunięta od orzekania.

Nie żyje wybitny wiolonczelista Dominik Połoński. Miał 41 lat
2018-06-21 15:31:00 | RMF FM | Wiadomości

W wieku 41 lat odszedł genialny polski wiolonczelista Dominiki Połoński. Był jedynym na świecie instrumentalistą smyczkowym, który podczas gry używał tylko prawej ręki.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X