strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Będą wyższe wyceny świadczeń z zakresu kardiologii interwencyjnej
2018-08-19 18:50:47 | RMF FM | Wiadomości

Będą wyższe wyceny świadczeń z zakresu kardiologii interwencyjnej dla części pacjentów - dowiedział się dziennikarz RMF FM Michał Dobrołowicz.

Patryk Jaki zaprezentował skład sztabu wyborczego
2018-08-19 18:14:02 | RMF FM | Wiadomości

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki zaprezentował w niedzielę swój sztab wyborczy; szefem sztabu został dotychczasowy rzecznik komisji weryfikacyjnej Oliwer Kubicki. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski będzie szefem komitetu poparcia.

Trzaskowski: Nasze programy będą prezentowane dwa razy w tygodniu
2018-08-19 18:06:47 | RMF FM | Wiadomości

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski zapowiedział, że chce dwa razy w tygodniu przedstawiać kolejne programy dzielnicowe w ramach projektu "18 dzielnic - jedna Warszawa". Na kolejne po Ursusie spotkanie zaprosił do Ursynowa. "Zaczęła się kampania wyborcza, więc przekładamy kolejny bieg - pracujemy cały weekend, wczoraj byliśmy na paradzie seniorów" - oświadczył Trzaskowski podczas niedzielnej wycieczki rowerowej po Ursynowie.

Kosiniak-Kamysz: PiS prowadzi wobec wsi "politykę strusia" i ucieka przed problemami
2018-08-19 17:45:18 | RMF FM | Wiadomości

Rząd Prawa i Sprawiedliwości prowadzi wobec wsi "politykę strusia" i cały czas ucieka przed jej problemami - uważa szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Zapewnia, że ludowcy nie mają żadnych planów cofnięcia programu 500 plus, ale chcą jego zmiany. Lider PSL spotkał się w niedzielę z rolnikami we wsi Jakać Borki, w podlaskiej gminie Śniadowo. W swoim wystąpieniu przede wszystkim odniósł się do działań rządu PiS wobec wsi i rolnictwa.

Silne trzęsienie ziemi w Indonezji
2018-08-19 17:30:03 | RMF FM | Wiadomości

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 6,9 nawiedziło w niedzielę wieczorem czasu lokalnego indonezyjską wyspę Lombok, kilkanaście godzin po trzęsieniu o magnitudzie 6,3 - podały amerykańskie służby geologiczne USGS. Na razie nie ogłoszono alertu przed tsunami. Nie ma informacji na temat ewentualnych ofiar ani zniszczeń.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X