strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:"PiS odbudowuje układ w KNF-ie, żeby to nadzorować, żeby mieć swoich ludzi"
2018-12-18 12:15:46 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Widać, że prezydent przyznał się: Zdzisław Sokal nie powinien reprezentować go w KNF-ie - powiedziała Marta Golbik (PO-KO), komentując zmianę przedstawiciela prezydenta w Komisji Nadzoru Finansowego. - Dziwi mnie to, że ani prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński się do wyjaśnień nie kwapi, ani premier. Jest cisza - zauważył Jakub Stefaniak (PSL).

Rafał Trzaskowski zapowiada powrót do większej bonifikaty
2018-12-18 11:42:43 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Rafał Trzaskowski zapowiedział, że zawnioskuje, by rada miasta wróciła do bonifikaty w wysokości 98 procent za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. Prezydent Warszawy chce, by samorządowcy zajęli się tym w środę na specjalnej sesji.

Marszałek Karczewski: jakieś zmiany w rządzie będą potrzebne
2018-12-18 11:41:18 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Ponieważ wygramy wybory do Parlamentu Europejskiego, taką mam nadzieję, więc w przypadku startu ministrów jakieś zmiany w rządzie będą potrzebne - powiedział we wtorek marszałek Senatu Stanisław Karczewski (PiS). Zastrzegł, że w jego środowisku politycznym nie jest rozważane ani przeprowadzenie teraz rekonstrukcji gabinetu, ani rozpisanie przedterminowych wyborów.

"Sprawa jest poważna, wymagała analizy". Mucha o podpisaniu przez prezydenta nowelizacji ustawy
2018-12-18 11:23:45 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Pogłębiona analiza nie wykazała, żeby nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym była niezgodna z konstytucją - powiedział we wtorek wiceszef Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha. Według niego, nowela zachowuje "rdzeń" reformy Sądu Najwyższego.

Incydent podczas występu Chóru Aleksandrowa. Umorzone postępowanie
2018-12-18 10:49:52 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Prokuratura w Bydgoszczy umorzyła postępowanie w sprawie incydentu, do którego doszło podczas występu rosyjskiego Chóru Aleksandrowa. Aktywiści wbiegli wówczas na scenę, krzycząc "Łapy precz od Ukrainy". Przebieg zdarzenia zarejestrowali współpracownicy portalu OKO.Press. Następnego dnia policja pojawiła się w domach dziennikarzy.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X