strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Ziobro: Zrobiliśmy wszystko, by "Misiek" trafił do Polski. Włoski sąd spóźnił się z decyzją
2018-10-17 15:41:01 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Włoski sąd podzielił ocenę polskiej prokuratury i podjął decyzję o przekazaniu Pawła M. do Polski, ale popełnił błąd formalny: podjął tę decyzję bodaj trzy dni po upływie terminu - mówił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro o zwolnieniu z aresztu Pawła M. pseudonim "Misiek", lidera kiboli Wisły Kraków. Zapewniał też, że strona polska "zrobiła wszystko, co należało".

Kaczyński o taśmach: Gaworzenie przy stoliku. Nie ma planów zmiany premiera
2018-10-17 15:21:05 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

- To jest najlepszy dowód niewinności pana premiera, bo gdyby było tam coś poważnego, to niewątpliwie już by to uruchomiono - powiedział w środę prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, odnosząc się do ujawnionych nagrań z Mateuszem Morawieckim. Oświadczył, że w ramach rządzącej koalicji nie ma planów zmiany premiera.

Na horyzoncie deszcz ze śniegiem, śnieg i wichury
2018-10-17 15:17:58 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Kończy się czas, w którym nad całą Polską królowało słońce. Najpierw przyjdą mgły i przelotne opady deszczu, a już w środę aura może zmienić się w lekko zimową, a także bardzo wietrzną.

Dwie napaści seksualne jednego dnia. Policja szuka mężczyzny z nagrania monitoringu
2018-10-17 15:09:48 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Policjanci z komendy miejskiej w Gdyni poszukują mężczyzny, który w piątek około godziny 6 w Gdyni Oksywiu zaatakował kobietę. - Wizerunek osoby, która może mieć związek z tą sprawą został utrwalony na nagraniu z monitoringu - informują policjanci i proszą o pomoc w ustaleniu personaliów tej osoby.

Hanna Zdanowska pozostanie członkinią PO i władz Platformy. "Nowy statut jej nie dotyczy"
2018-10-17 14:48:56 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska pozostanie członkinią PO i władz Platformy - taką decyzję podjął w środę Zarząd Krajowy partii - poinformował szef klubu PO Sławomir Neumann.

 
Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X