strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Nowa Ordynacja podatkowa do konsultacji
2018-07-21 12:45:07 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Zwiększenie zaufania podatników do organów podatkowych m.in. dzięki mniejszej liczbie kontroli firm, a zarazem większa skuteczność i efektywność wymiaru i poboru podatków - takie mają być skutki nowej Ordynacji podatkowej, której projekt Ministerstwo Finansów skierowało właśnie do konsultacji i uzgodnień.

Prywatny przewoźnik na polskich torach. "Historyczny moment"
2018-07-21 12:24:36 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Czeski prywatny przewoźnik kolejowy Leo Express rozpoczął regularne kursy z Pragi przez Katowice do Krakowa. Plany firmy zakładają zwiększenie częstotliwości przejazdów oraz uruchomienie kolejnych połączeń między czeską stolicą i polskimi miastami.

Tajemnicza "pani prezes", z którą rozmawiał Piotrowicz. "Różnie zwracam się do żony"
2018-07-21 12:20:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Odpowiedzialny za sądy wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak tłumaczył na czwartkowym posiedzeniu sejmowej komisji sprawiedliwości status rzeczników dyscyplinarnych dla sędziów. W tym czasie poseł PiS Stanisław Piotrowicz rozmawiał przez telefon. Mikrofon uchwycił, że zwraca się do "pani prezes" i że wymiana zdań dotyczyła "ustawy". Pytany, kim jest "pani prezes", przewodniczący komisji odparł, że chodziło o jego żonę.

"Nikt nie ma prawa mówić mi, jak wyglądam i jak powinnam się czuć"
2018-07-21 10:22:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Myślę, że każda kobieta doświadczyła wyśmiewania z powodu swojej budowy. Ludzie czasami nawet nie widzą, jak bardzo cię krzywdzą. Mówią coś impulsywnie, nie zastanawiając się nad tym, jakie konsekwencje mogą mieć ich słowa. Krytykują coś, czego ty w sobie nie widzisz i nawet nie masz z tym problemu - mówiła w rozmowie z dziennikarką "Dzień Dobry TVN" Anną Wendzikowską aktorka Amy Schumer, opowiadając o filmie "Jestem taka piękna". - Nikt nie ma prawa mówić mi, jak wyglądam i jak powinnam się czuć. Jeśli czuję się ze sobą dobrze, to co mnie obchodzi, co myślą inni? - dodała. - Mam to z moją żoną, że ona widzi u siebie wady, których ja kompletnie nie dostrzegam - mówił z kolei aktor Rory Scovel. - To jest dla mnie namacalny dowód na to, że sami widzimy siebie inaczej niż widzą nas inni - dodawał.

"Wyże rządzą w naszej części kontynentu", wróciło piękne lato. Sierpień może być cieplejszy niż zwykle
2018-07-21 10:13:17 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z bardzo gwałtowną pogodą. W wielu miejscach burze i ulewne deszcze dały się we znaki. Teraz ma się to zmienić. Nastanie słoneczna aura i odpoczniemy od burz, a sierpień może być bardziej gorący niż zwykle.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X