strona główna Media TVN24.pl - Polska

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Premier: otrzymaliśmy zawiadomienie ze strony Trybunału Sprawiedliwości UE
2018-10-19 13:50:02 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Przyszło zawiadomienie ze strony Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Na pewno po przeanalizowaniu ustosunkujemy się do tego - potwierdził w piątek premier Mateusz Morawiecki. Skargę przeciwko Polsce 24 września skierowała Komisja Europejska.

Zanim zapadnie cisza wyborcza. Reporterzy TVN24 podsumowują kampanię na ostatniej prostej
2018-10-19 12:58:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Już w niedzielę w wyborach samorządowych wskażemy prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych. Kampania kończy się o północy z piątku na sobotę - wtedy zaczyna się cisza wyborcza. Reporterzy TVN24 podsumowują przedwyborczą sytuację w największych miastach Polski.

"Szpital i sześć podejrzanych zgonów". "Superwizjer" o szokującej sprawie z Rybnika
2018-10-19 12:54:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Nieuzasadniona przemoc, przywiązywanie pasami do łóżek na wiele godzin i faszerowanie psychotropami - czyli tak zwane "lekowanie". Takie szokujące praktyki bada prokuratura w postępowaniach, które toczą się w sprawie podejrzanych zgonów pacjentów szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Biegli sprawdzają, czy personel szpitala mógł swoim zachowaniem przyczynić się do śmierci pacjentów. Dziennikarze "Superwizjera" rozmawiali z rodzinami zmarłych i byłymi pacjentami szpitala, którzy potwierdzili, że w Rybniku stosuje się szokujący system kar i represji. Reportaż "Szpital i sześć podejrzanych zgonów" Kamili Wielogórskiej i Tomasza Patory w sobotę w "Superwizjerze" - o godzinie 20 w TVN24.

Brutalna zbrodnia i pytania bez odpowiedzi. Rocznica śmierci księdza Popiełuszki
2018-10-19 12:16:00 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

Do dziś nie udało się odpowiedzieć na pytanie, czy za bezpośrednimi sprawcami nie stał jakiś zleceniodawca usadowiony od nich znacznie wyżej w partyjnej i politycznej hierarchii. 34 lata temu funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa uprowadzili i zamordowali księdza Jerzego Popiełuszkę, kapelana Solidarności. W piątek obchodzimy rocznicę męczeńskiej śmierci duchownego nazywanego przez przyjaciół "małym papieżem".

Wjechała wprost na rowerzystę. "Brak ostrożności"
2018-10-19 12:03:28 | TVN24.pl - Polska | Wiadomości

"Byłem w szoku" - tak o sytuacji nagranej kamerą samochodową opowiadał Reporter 24, Mirosław. Na zarejestrowanym filmie widać, jak starszy mężczyzna wjeżdża na przejazd dla rowerów. Kierująca samochodem kobieta nie zatrzymuje się i wjeżdża wprost w rowerzystę. Nagranie z Wrocławia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X