strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Nie udało się uratować węża znalezionego w Sulejowie. Pyton tygrysi został uśpiony
2018-10-20 17:55:28 | RMF FM | Wiadomości

Jak pisze portal Piotrkowski24.pl. niestety, nie udało się uratować węża znalezionego w środę na DK12 na Polance w Sulejowie. Pytonem tygrysim zajął się weterynarz specjalizujący się w leczeniu zwierząt egzotycznych. Z relacji medyka wynika, że obrażenia były tak poważne, że gada trzeba było uśpić.

Jest decyzja ws. tymczasowego aresztu dla "Miśka"
2018-10-20 17:20:00 | RMF FM | Wiadomości

Do 16 stycznia pozostanie w areszcie Paweł M. pseudonim Misek zdecydował w krakowski sąd. Mężczyzna uważany za lidera pseudokibiców Wisły Kraków usłyszał zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą oraz przestępstw narkotykowych. Nie przyznał się i odmówił wyjaśnień.

Postanowienie TSUE: Rozstawione figury i wiele fortepianów
2018-10-20 17:06:00 | RMF FM | Wiadomości

Od kilku dni spodziewaliśmy się postanowienia zabezpieczającego TSUE ws. skargi Komisji Europejskiej. Wiarygodne wróble wyćwierkały, a analiza faktów potwierdzała, że dowiemy się o nim właśnie w piątek, 19 października. Figury były więc rozstawione, akcja z grubsza zaplanowana - czekaliśmy tylko na tzw. bum. Wczorajszy dzień wyglądał więc ostatecznie tak.

Polski dyplomata zmarł w Teheranie. "Wielka tragedia rodziny"
2018-10-20 16:40:00 | RMF FM | Wiadomości

Centrum Operacyjne Ministerstwa Obrony Narodowej potwierdziło informację o śmierci polskiego attache obrony z Ambasady RP w Teheranie. Jak podał portal tvp.info, dyplomata został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych.

Jeździł autem z plakatem żony. Mandat za naruszenie ciszy wyborczej
2018-10-20 16:36:51 | RMF FM | Wiadomości

Mandatem karnym w wysokości 50 zł za złamanie ciszy wyborczej został ukarany mieszkaniec Śremu w Wielkopolsce. Mężczyzna jeździł po mieście samochodem, na którym naklejony był plakat wyborczy jego żony.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X