strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Areszt dla 24-latka za spowodowanie wypadku, w którym ranni zostali policjanci
2018-02-17 21:27:33 | RMF FM | Wiadomości

Na trzy miesiące aresztował legnicki sąd 24-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o spowodowanie wypadku samochodowego i sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa w ruch drogowym. W wyniku wypadku ciężko ranni zostali dwaj policjanci. O zastosowaniu aresztu dla 24-latka poinformowała oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy Iwona Król-Szymajda.

Piotr Żyła zagrał... hymn dla Kamila Stocha
2018-02-17 21:17:52 | RMF FM | Wiadomości

Miła niespodzianka od Piotra Żyły dla Kamila Stocha! Nasz olimpijski mistrz dopiero w niedzielę odbierze swój złoty medal wywalczony na dużej skoczni w Pjongczangu, ale polskiego hymnu na swoją cześć mógł posłuchać wcześniej. Właśnie w wykonaniu swojego kolegi z biało-czerwonej reprezentacji.

Szef MSZ: Życzylibyśmy sobie, by ekshumacje szczątków Polaków na Ukrainie były dopuszczone
2018-02-17 20:58:17 | RMF FM | Wiadomości

Należy się zgodzić z prezydentem Andrzejem Dudą - życzylibyśmy sobie, żeby ekshumacje szczątków polskich ofiar wojen i konfliktów na terytorium Ukrainy były dopuszczone i żeby trwała dyskusja historyków na ten temat - powiedział szef MSZ Jacek Czaputowicz. Prezydent Andrzej Duda powiedział w Wilnie, że "z dużym smutkiem i rozczarowaniem" przyjął informację, iż temat ekshumacji nie został podjęty przez stronę ukraińską podczas piątkowego spotkania w Warszawie wicepremierów Piotra Glińskiego i Pawło Rozenki.

Wellinger: Kamil zasłużył na złoto
2018-02-17 20:37:26 | RMF FM | Wiadomości

"Kamil Stoch zasłużył na złoto" - ocenił drugi w konkursie olimpijskim na dużym obiekcie w Pjongczangu Andreas Wellinger. "To kosmiczne igrzyska, a jeszcze nie koniec" - powiedział niemiecki skoczek narciarski, który triumfował tydzień wcześniej na normalnej skoczni.

Kubacki: Miałem szansę na medal
2018-02-17 20:07:26 | RMF FM | Wiadomości

Po pierwszej serii olimpijskiego konkursu w Pjongczangu na dużym obiekcie Dawid Kubacki zajmował piąte miejsce. W drugiej podjął ryzyko i ostatecznie został sklasyfikowany na dziesiątej pozycji. "Miałem szansę na medal" - podkreślił.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X