strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Żona Stanisława Gawłowskiego ma stawić się w prokuraturze w charakterze podejrzanej
2018-06-21 12:36:00 | RMF FM | Wiadomości

Żona posła Platformy Obywatelskiej Stanisława Gawłowskiego ma stawić się w prokuraturze w charakterze podejrzanej poinformowała Prokuratura Krajowa. W najbliższy poniedziałek kobieta ma usłyszeć zarzuty.

Szefowa MEN zadowolona ze swojej reformy. ZNP wytyka przepełnione klasy i dwuzmianowość
2018-06-21 12:00:20 | RMF FM | Wiadomości

Bardzo udany, przełomowy rok szkolny czy edukacyjna katastrofa? Minister edukacji narodowej właśnie wystawiła sobie laurkę na koniec roku. "Było sporo wyzwań, reagowaliśmy na bieżąco" - zapewnia Anna Zalewska. "Rok chaosu, bałaganu, konfliktu - zgodnie z naszymi ostrzeżeniami" - odpowiada wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Sąd Najwyższy nie daje rady
2018-06-21 11:56:03 | RMF FM | Wiadomości

Trzy miesiące od wejścia w życie reformy w Sądzie Najwyższym rośnie sterta nierozpatrzonych spraw. Do powołanych w kwietniu, ale wciąż nieistniejących izb wpływają setki pism, którymi nie ma się kto zająć. W pozostałych izbach zaległości z powodu spadającej liczby sędziów.

22-latek, który śmiertelnie zranił nożem swoją dziewczynę trafił do aresztu
2018-06-21 11:45:30 | RMF FM | Wiadomości

Jest tymczasowy areszt dla 22-latka, który wczoraj, śmiertelnie ranił nożem swoją dziewczynę i zaatakował dwie inne osoby. Ofiara śmiertelna miała 17 lat. Do tragedii doszło w jednym z mieszkań w Mysłowicach. Podejrzany usłyszał zarzut zabójstwa. Przyznał się do winy.

Moskwa: Przede wszystkim futbol
2018-06-21 11:14:08 | RMF FM | Wiadomości

Dzień po przegranym meczu Polaków, za to po wygranej Rosjan z Egiptem, zaczął się w Moskwie wyjątkowo spokojnie. Prawie tak, jak gdyby było już po mundialu. Kibice, którzy świętowali zwycięstwo, wcześnie rano smacznie spali. Biało czerwonych koszulek na ulicach naliczyłem zaledwie kilkanaście. W metrze spotkałem głównie tych, którzy spieszyli się do pracy bez futbolowych koszulek ani szalików. Za to z słuchawkami w uszach i z torbami sugerującymi, że pędzą gdzieś, gdzie będą czymś bardzo zajęci do pracy, szkoły, czy na uczelnię. Nieco...

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X