strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Wrocław: Przejeżdżał obok przystanku i stracił panowanie nad autem. Są poszkodowani
2017-09-20 19:58:00 | RMF FM | Wiadomości

Dwie osoby trafiły do szpital po groźnie wyglądającym wypadku na ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu. Kierowca auta przejeżdżającego obok przystanku stracił panowanie nad pojazdem.

Ryanair zapowiada, że wkrótce wypłaci pierwsze odszkodowania pasażerom
2017-09-20 19:56:11 | RMF FM | Wiadomości

Irlandzka linia lotnicza Ryanair jeszcze w środę rozpocznie wypłatę pierwszych 63 tysięcy odszkodowań pasażerom, którym odwołała loty. Firma zapowiedziała, że zarezerwuje też loty zastępcze we własnych samolotach 175 tys. podróżnym.

Włodzimierz Czarzasty gościem Porannej rozmowy w RMF FM
2017-09-20 19:44:30 | RMF FM | Wiadomości

Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM będzie Włodzimierz Czarzasty. Przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej zapytamy między innymi o to, jaki ma scenariusz na powrót SLD do głównego nurtu sceny politycznej i z jakim programem Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie chciał wystartować w zbliżających się wyborach samorządowych. Naszego gościa spytamy też o ocenę politycznej aktywności Andrzeja Dudy, a także o to... dlaczego warto czytać książki.

Ferdinando De Giorgi zwolniony z funkcji trenera kadry polskich siatkarzy
2017-09-20 19:04:33 | RMF FM | Wiadomości

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej zdecydował o odwołaniu Ferdinando De Giorgiego z funkcji trenera polskiej reprezentacji siatkarzy. Decyzję o rozwiązaniu kontraktu z włoskim szkoleniowcem potwierdził prezes Związku Jacek Kasprzyk. Włoch objął reprezentację seniorów przed sezonem, a ta zajęła 10. miejsce w mistrzostwach Europy.

Ferdinando De Giorgi zwolniony z funkcji trenera kadry siatkarzy. Podano dwie przyczyny tej decyzji
2017-09-20 19:04:33 | RMF FM | Wiadomości

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej zdecydował o odwołaniu Ferdinando De Giorgiego z funkcji trenera polskiej reprezentacji siatkarzy. Brak uderzenia się w pierś i przyznania do winy oraz słaby plan na rozwój kadry w przyszłych latach - to główne przyczyny, jakie podał prezes PZPS Jacek Kasprzyk, zwolnienia Ferdinando De Giorgiego z funkcji trenera polskich siatkarzy.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X