strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:W Polsce ruszyło ćwiczenie Dragon-17. "To sprawdzian dla wojska"
2017-09-20 17:41:31 | RMF FM | Wiadomości

Zainaugurowane w środę ćwiczenie Dragon-17 to cykliczne, zaplanowane ćwiczenie, które służy sprawdzeniu i przygotowaniom wojsk - powiedział dowódca generalny rodzajów sił zbrojnych gen. dyw. Jarosław Mika. Jak zaznaczył, nie ma ono związku z ćwiczeniem Zapad. "Ćwiczenie jest zwieńczeniem wielomiesięcznego okresu planistycznego, wielu treningów i ćwiczeń dowódczo-sztabowych" - powiedział w podwarszawskim Zegrzu dowódca generalny, który jest kierownikiem ćwiczenia.

Banki dalej będą ponosić koszty ratowania klientów upadających SKOK-ów
2017-09-20 17:09:41 | RMF FM | Wiadomości

Działające w Polsce banki dalej będą ponosić koszty ratowania klientów upadających Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Minister finansów Mateusz Morawiecki zdecydowanie odrzuca wczorajszy apel Związku Banków Polskich o to, by za błędy SKOK-ów nie płacił już Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Jedno z bliźniąt zmarło. Prokuratura wszczęła śledztwo
2017-09-20 17:05:17 | RMF FM | Wiadomości

Prokuratura w Koszalinie wyjaśni przyczyny śmierci jednego z bliźniąt, które zmarło na porodówce tamtejszego szpitala wojewódzkiego. Matka dziecka zarzuca lekarzom, że źle prowadzili diagnostykę i zbyt późno zdecydowali się na cesarkę. Gdy przeprowadzili zabieg, jeden z płodów był już martwy.

Biernacki: Speckomisja powinna zająć się sprawą tajemniczego samolotu z Ustrzyk Dolnych
2017-09-20 16:45:43 | RMF FM | Wiadomości

Sprawą tajemniczego samolotu, odnalezionego kilka dni temu w okolicach Ustrzyk Dolnych niedaleko ukraińskiej granicy, powinna zająć się sejmowa speckomisja, a także komisja spraw wewnętrznych - powiedział poseł Marek Biernacki. Po informacjach RMF FM, członek tych komisji zapowiada, że zgłosi temat samolotu na obrady - dowiedział się nasz reporter Krzysztof Zasada.

Korea Północna: Po próbie jądrowej rosną ceny paliw i żywności
2017-09-20 16:33:38 | RMF FM | Wiadomości

Po przeprowadzeniu przez reżim Kim Dzong Una 3 września szóstej próby atomowej w Korei Północnej wzrosły ceny paliw, żywności i towarów codziennego użytku - poinformował serwis Daily NK, powołując się na źródła wewnątrz kraju.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X