strona główna Media RMF FM

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:"Panie prezydencie, gdzie pan jest, czy wstydzi się pan tych ustaw?"
2017-11-23 05:31:04 | RMF FM | Wiadomości

Gdzie jest prezydent? - pytali posłowie opozycji w trakcie sejmowej debaty nad prezydenckim projektem nowelizacji ustawy o KRS. Pojawiło się też pytanie o szefa MON Antoniego Macierewicza - czy prawdą jest, że ma on zostać ambasadorem RP w Waszyngtonie.

I czytanie projektu ws. KRS. Burzliwe obrady Sejmu, głębokie podziały między partiami
2017-11-23 05:20:21 | RMF FM | Wiadomości

PO i Nowoczesna opowiedziały się w środę w sejmowej debacie za odrzuceniem projektu noweli ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa, autorstwa prezydenta. Decyzję w tej sprawie Izba podejmie w piątek w bloku głosowań. Dalszych prac nad projektem chcą PiS i Kukiz'15. Projekt krytykuje PSL. W środę późnym wieczorem Sejm przeprowadził I czytanie zgłoszonego we wrześniu przez prezydenta Andrzeja Dudę projektu noweli ustawy o KRS - w miejsce zawetowanego w lipcu. Zakłada on m.in wybór przez Sejm 15 członków KRS-sędziów większością 3/5 głosów; w...

I czytanie projektu ws. KRS. "Boicie się wymiaru sprawiedliwości, który rozliczy afery"
2017-11-22 22:46:22 | RMF FM | Wiadomości

Prawo i Sprawiedliwość w pełni popiera konieczność dalszych prac nad prezydenckim projektem ws. Krajowej Rady Sądownictwa powiedział w Sejmie poseł Stanisław Piotrowicz. Wniósł jednocześnie o odrzucenie projektu Platformy Obywatelskiej ws. KRS. "Boicie się wymiaru sprawiedliwości, który rozliczy minione afery, złodziejstwa" zwrócił się do posłów opozycji.

Piotr Krzystek będzie gościem Porannej rozmowy w RMF FM
2017-11-22 21:11:00 | RMF FM | Wiadomości

Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM będzie prezydent Szczecina Piotr Krzystek. Z naszym gościem porozmawiamy o rozpatrywanym na trwającym posiedzeniu Sejmu projekcie nowej samorządowej ordynacji wyborczej i kontrowersjach z nią związanych.

Szczerba wyląduje na partyjnym dywaniku. "To nie czas na tanie gadżeciarstwo"
2017-11-22 21:06:02 | RMF FM | Wiadomości

Poseł Michał Szczerba wyląduje na partyjnym dywaniku za swoje zachowanie podczas debaty o Sądzie Najwyższym. Polityk PO rzucił projektami ustaw prezydenckich w stronę ław poselskich PiS. Po tym wydarzeniu ogłoszono przerwę.

Strony : [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X