strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Bezkonkurencyjne orki bawiące się z człowiekiem. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-12-17 12:24:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Bliskie spotkanie z orkami nie miało sobie równych w tygodniowym zestawieniu najciekawszych materiałów wideo w tvn24.pl. Zdobyło 43 proc. głosów. Drugie miejsce (14 proc.) przypadło aspirującej młodej piosenkarce, która na finałowym meczu piłkarskiej Major League Socccer w Stanach Zjednoczonych brawurowo wykonała narodowy hymn. Na trzecim miejscu, z wynikiem 13 proc. głosów, znalazło się nagranie z małym lwiątkiem.

Pływanie z orkami czy tańczący żołnierze? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-12-14 13:49:51 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Małe lwiątko odzyskane od ludzi, którzy kupili je za 200 euro i litr alkoholu. Bajkowa symulacja rozprawy w Sądzie Najwyższym. Wesele córki najbogatszego mieszkańca Indii. A może koncert dla słoni w tajskiej dżungli? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl.

Niecodzienne spotkanie. Orki otoczyły pływaczkę
2018-12-13 15:56:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Niecodzienne spotkanie u wybrzeży Nowej Zelandii. Pływająca w morzu kobieta została otoczona przez grupę orek. Zdarzenie zarejestrowała kamera z drona.

Odkopali grób kobiety. "Na jej biodrze leżał szkielet małego dziecka"
2018-12-13 15:43:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

- Była pochowana prawdopodobnie w całunie i uważamy, że mocno skrępowano ją tą tkaniną, widać to po układzie kończyn dolnych - opowiada Stanisław Sinkowski, który nadzoruje prace wykopaliskowe przy gorzowskiej katedrze. Badacze odkryli tam we wtorek szkielet kobiety z maleńkim dzieckiem. Z tego co ustalili, ciała pochowano w okresie późnego średniowiecza.

 
Strony : [1]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X