strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Myśleli, że wykopali wampira, a to była czarownica
2018-06-21 15:00:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Musiał budzić grozę już za życia. Bo gdy zmarł, pochowali go jak krwiopijcę: z cegłą w ustach i z dala od innych grobów. Eksperci ze Szczecina kompleksowo przebadali szkielet tzw. wampira z Kamienia Pomorskiego. Wyniki badań są sensacyjne. Okazało się, że to szkielet kobiety. - Stawiamy hipotezę, że skazano ją za czary i torturowano - mówią naukowcy.

Uderzyła samochodem w słup, ten przewrócił się na kobietę i dziecko
2018-06-21 13:33:42 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Najpierw kierująca seatem uderzyła w inny samochód, a następnie w słup sygnalizacji świetlnej. Ten przewrócił się, raniąc 19-letnią kobietę i 10-letniego chłopca.

Popatrzył w lewo, z prawej nadjechał pociąg. Auto do kasacji, on wyszedł bez szwanku
2018-06-21 09:48:35 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Mieszkaniec Krynicy Zdroju nie zauważył nadjeżdżającego pociągu i wjechał na przejazd kolejowy. Doszło do zderzenia. Chociaż jednak samochód kryniczanina nadaje się już tylko do kasacji, jemu samemu nic się nie stało.

Ogromne obrazy na polach ryżowych
2018-06-20 19:05:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Prowincja Liaoning i miasto Shenyang przyciągają turystów obrazami wykonanymi z sadzonek ryżu o różnych odcieniach. Prace nad nimi zaczęły się siedem lat temu. Powstała w ten sposób hinduska bogini, gigantyczny smok i portret Konfucjusza. Najbardziej skomplikowany jest portret bogini. Zajmuje on powierzchnię aż 6,5 tysiąca metrów kwadratowych.

Od czwartku w Tokio możesz dotknąć światła
2018-06-20 18:38:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Nowoczesne muzeum, które od jutra będzie przyciągać turystów w Tokio. To niezwykle miejsce, w którym światła można dotknąć i dotykiem wprawić w ruch. Cyfrowe i wirtualne prace powstały dzięki najnowszym technikom wyświetlania grafik. Oglądający za pomocą ruchu decydują o ich dynamice.

 
Strony : [1] [2] [3] [4]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X