strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:"Smartfon za najlepszy donos". Władze Dagestanu rozpisały konkurs
2018-10-16 16:45:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Władze Dagestanu, autonomicznej republiki na południu Rosji, oferują nagrody za donosy o "ekstremistycznych materiałach w sieci". Do wygrania są m.in. smartfony.

Gwiazda internetu aresztowana za "obrazę" chińskiego hymnu
2018-10-16 09:32:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Internetowa celebrytka Yang Kaili została aresztowana przez policję w Szanghaju na pięć dni. W swoim wideo na żywo, w roli podkładu muzycznego, wykorzystała chiński hymn.

Fortuna za butelkę wina. Nowy rekord
2018-10-15 13:56:31 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Podczas sprzedaży w nowojorskim domu aukcyjnym Sotheby's padł nowy rekord ceny za butelkę wina. Romanee-Conti z 1945 roku, uznawane za najlepsze na świecie wino burgundzkie, osiągnęło cenę 558 tysięcy dolarów, siedemnastokrotnie więcej niż pierwotna wycena.

Zlatan sprawił niespodziankę. Piłkarz zaskoczył chłopców uratowanych z jaskini
2018-10-15 13:04:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Chłopcy z drużyny piłkarskiej Dzikie Dziki z Tajlandii, którzy spędzili ponad dwa tygodnie uwięzieni w jaskini, odwiedzili popularny program telewizyjny Ellen Degeneres. Prowadząca show pytała chłopców o ich plany i piłkarza, którego podziwiają. - To Zlatan? - dopytywała. Kiedy potwierdzili, powiedziała: "wychodź, Zlatan". Chłopcy nie kryli zaskoczenia. Zawodnik drużyny Los Angeles Galaxy, przypominając ich dramatyczną przygodę i uwięzienie w jaskini, pochwalił, że są "bardzo odważni". - Pokazali, czym jest praca zespołowa, cierpliwość i wiara - podkreślił Ibrahimovic.

Pies na boisku pokonał rywali. Najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-10-15 10:00:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Pies, który przerwał mecz gruzińskiej ekstraklasy na ponad dwie minuty, wygryzł konkurencję i zwyciężyły w plebiscycie na najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl, zdobywając 57 procent waszych głosów. Na drugim miejscu znalazł się przelot samolotu tuż nad głowami mieszkańców Brisbane, na który oddano 21 procent głosów. Trzecie miejsce zajęli trzej zastępcy szeryfa, którzy uratowali noworodka i zdobyli 7 procent waszych głosów.

 
Strony : [1] [2]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X