strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:"Ekowycieczka" Tuska po Paryżu. Jeździł na hulajnodze
2018-10-15 06:54:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Donald Tusk zwiedzał stolicę Francji w ekologiczny sposób - jeździł na elektrycznej hulajnodze. Szef Rady Europejskiej umieścił na Instagramie wideo, na którym widać jak uśmiechnięty jedzie po paryskiej ulicy, mijając nagrywającą osobę. "Moja niedzielna ekowycieczka po Paryżu" - podpisał nagranie.

Pies na boisku czy hologram prezydenta? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-10-12 18:37:39 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Lotniczy slalom kilkanaście metrów nad ziemią, taneczne ruchy Jean-Claude'a Junckera, spektakularny start rakiety Falcon 9 czy może ucieczka z więzienia w koszach na śmieci? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl

Samolot transportowy przeleciał między wieżowcami
2018-10-11 18:34:07 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Mieszkańcy Brisbane w Australii mogli z bliska podziwiać wojskowy samolot transportowy Boeing C-17A Globemaster. Maszyna leciała tuż nad rzeką między wieżowcami. Pokaz lotniczy Królewskich Sił Powietrznych Australii był częścią corocznego festiwalu Riverfire pod koniec września.

Zamienił dach szopy w mural z dyń
2018-10-11 16:30:06 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Mark Ford, artysta z miejscowości Slindon w angielskim hrabstwie Sussex stworzył na dachu swojej szopy mural. W tym roku z dyń zrobił też sterowiec, by upamiętnić 100. rocznicę powstania Royal Air Force. Jego murale powstają od początku lat 90. i co roku w okresie Halloween przyciągają do Slindon turystów z całego świata.

Strony : [1] [2]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X