strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Korek gigant w Los Angeles. Amerykanie wyjeżdżają na święto dziękczynienia
2017-11-22 12:27:03 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Miliony Amerykanów już w drodze na rodzinne spotkania z okazji przypadającego w czwartek Święta Dziękczynienia. Na głównych trasach od wtorku tworzą się gigantyczne korki. Jedna z dróg wyjazdowych z Los Angeles, mająca miejscami 7 pasów w jedną stronę, była zakorkowana w obu kierunkach. Ruch samochodowy codziennie jest tam bardzo intensywny, ale - według ekspertów - w tym roku korki będą największe od dziesięciu lat. Szacuje się, że około 51 milionów Amerykanów rusza w podróż, żeby przejechać co najmniej 80 kilometrów na czwartkowe, rodzinne spotkanie z okazji Święta Dziękczynienia.

Pierwsze takie wybory w Polsce. Wyłonili Miss Kół Gospodyń Wiejskich
2017-11-20 10:04:43 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

49 kobiet w wieku od 13 do 69 lat. Łączy je to, że pochodzą ze wsi, należą do lokalnych kół gospodyń i wystąpiły w pierwszych w Polsce wyborach Miss Kół Gospodyń Wiejskich. Panie zaprezentowały się w strojach ludowych, codziennych i wieczorowych. Tytuł i nagrodę główną - lodówkę - zdobyła licealistka.

Pelikany nie zawsze były różowe
2017-11-18 14:40:30 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Pelikany w warszawskim zoo nie zawsze były różowe. Przekonał się o tym dyrektor Andrzej Kruszewicz. Historię opowiedział w najnowszym odcinku serii "ZOObacz co w Warszawskim ZOO".

Połowa listopada, a we Wrocławiu już święta. "Trochę to dziwne, ale jest fajnie"
2017-11-18 11:11:15 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Połowa listopada, a we Wrocławiu już święta. Na Rynku stoi choinka, a wokół niej ustawiono niewielkie, drewniane domki. To jarmark bożonarodzeniowy. We Wrocławiu jest już tradycją.

Strony : [1] [2]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X