strona główna Media TVN24.pl - Michałki

Znajdź wiadomości na wybrany temat

Szukaj w wątkach

Słowa kluczowe:Nieustraszony szop czy kot-wróżbita? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl
2018-06-15 19:42:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Policjant, który uratował chłopca dławiącego się monetą, 18-piętrowy budynek w kilka chwil obracający się w stertę gruzów, niezwykłe zachowanie na boisku, mundialowy rosyjski kot-wróżbita, a może zwinny amerykański szop? Wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl.

Robbie Williams pokazał środkowy palec
2018-06-15 12:46:53 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Robbie Williams zaśpiewał na ceremonii otwarcia mundialu w Rosji i pokazał przy okazji pazur. W czasie występu podszedł do kamery i wystawił środkowy palec. W internecie zawrzało.

"Dla Grosickiego śpiewanie nie stanowi problemu. Wyskakuje na scenę"
2018-06-15 10:50:04 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

- Ze zespołem byliśmy w Juracie, kiedy drużyna miała więcej luzu. Byli z żonami, z dzieciakami. Śpiewali trochę z nami - opowiadał we "Wstajesz i wiesz" TVN24 Janusz Panasewicz, lider zespołu Lady Pank o zgrupowaniu kadry przez wyjazdem na mistrzostwa świata w Rosji. - Główną gwiazdą jest Kamil Grosicki. On jest wyrywny. Dla niego śpiewanie nie stanowi problemu, wyskakuje na scenę - relacjonował.

To będą wuwuzele mundialu w Rosji. Poznajcie "łyżki zwycięstwa"
2018-06-14 15:21:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Rosjanie zaprezentowali instrument, który dla tegorocznego mundialu ma być tym, czym w 2010 roku w RPA były wuwuzele. Są to "łyżki zwycięstwa".

Kot Achilles typuje, kto wygra mecz
2018-06-14 11:45:00 | TVN24.pl - Michałki | Społeczeństwo

Mieszkający w Państwowym Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu kot Achilles ponoć już wie, kto wygra czwartkowy mundialowy mecz otwarcia między Rosją a Arabią Saudyjską. W środę na konferencji zaprezentował swoje przewidywania, wybierając spośród dwóch miseczek z przysmakami tę z flagą Rosji. Pracownicy Ermitażu twierdzą, że przewidywania Achillesa będą trafne, ponieważ kot jest głuchy i słucha wyłącznie głosu serca. Jego zdolności zostały zauważone podczas rozgrywanego w Rosji w ubiegłym roku Pucharu Konfederacji, kiedy to wielokrotnie typował zwycięskie drużyny.

Strony : [1] [2] [3]


Polecamy Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X